Děkujeme, že jste přišli a svátky jara s námi společně oslavili. Bylo to moc fajn!

Dnes jsme zpívali našim nejmenším. Na Obecním úřadě v Braňanech proběhla akce Vítání občánků 👶

Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na společné posezení. Přijďte se podívat do mateřské školy, popovídat si o dětech a zjistit informace o ŠvP. Přítomen bude i zástupce agentury, která pro nás vymýšlí program.
V ÚTERÝ 22. 3. OD 16,00 VE TŘÍDĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY.
Těšíme se na vás!

Voláme jaro

Dnes jsme si zasadili osení. Těšíme se na Velikonoce :-)

Ve čtvrtek jsme s dětmi vystoupily k oslavě MDŽ v místním Klubu důchodců. Dostali jsme velkou pochvalu a pozvání k dalšímu vystoupení. Moc rádi přijímáme :-)